Wizja Change Institute:

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, które oferuje Change Institute, dąży do osiągnięcia rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na klienta — Jego zadowolenie i progres umiejętności jest naszym celem.
Change Institute — tworzymy kulturę rozwoju.

CHANGE INSTITUTE jest marką handlową Agencji Reklamowej NXT Tomasz Madejski/NEXTDAY SP. Z O.O. Nasze szkolenia i usługi doradcze realizowane są na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tego jest uzyskany certyfikat SUS 2.0. Audyt został przeprowadzony przez niezależnych ekspertów z DEKRA Certification.

Dowiedz się więcej o standardzie szkoleń tutaj.

Misja Change Institute:

Misją Change Institute jest podnoszenie kompetencji i pomoc w rozwoju dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Dobieramy mistrzów w swoim fachu — profesjonalną kadrę szkoleniową, rozszerzamy zakres dziedzin, 
w których przeprowadzamy lub organizaujemy szkolenia, a wszystko po to, żeby nasi klienci widzieli realne efekty.


Cele Change Institute:

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych
kontrahentów.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań. Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

 

 

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać