Nasza misja

Wizja Change Institute:

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, pomaga nam w osiągnięciu rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na potrzeby Klienta. To jego progres i zwiększenie umiejętności są naszym celem zawodowym. Change is your Chance.  
 

Misja Change Institute:

Mali i średni przedsiębiorcy oraz firmy jednoosobowe nastawione na rynek usługowy to najbardziej liczebna gałąź gospodarki naszego kraju. Przez organizację i prowadzenie szkoleń z dofinansowaniem, chcemy rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe naszych uczestników. 
 
Skupiamy się na tym, by poszerzać tematykę swoich działań i niezależnie od branży przeprowadzić pomocne szkolenie – pełne konkretów i ćwiczeń warsztatowych. Dla osiągnięcia celu dobieramy mistrzów w swoim fachu – profesjonalną kadrę szkoleniową. Dzięki temu uczestnicy szybko dostrzegają realne efekty korzystania z naszych usług.

Naszą Misią jest organizowanie najwyższej jakości szkoleń niezależnie od tematu i branży, które dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej są dostępne dla wielu mieszkańców Śląska.  
 

Cele Change Institute:

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych kontrahentów.  

Silna pozycja finansowa — która zapewni to, że sami będziemy szli do przodu, mając coraz więcej do zaoferowania.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań.

Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

 

author

Elżbieta Sipko

Sales Manager

tel: +48 536 150 179,

mail: e.sipko@change.info.pl

Dedykowane szkolenia to moja domena! Jestem tu po to, by razem z Tobą opracować satysfakcjonujący program szkoleniowy. Organizacja wszystkich dokumentów oraz wniosków o dofinansowanie są po mojej stronie. Spokojnie, ja to wszystko załatwię!

author

Sylwia Sadowska

Sales Manager

tel: +48 792 600 123

mail: s.sadowska@change.info.pl

Podobnie, jak Ela, moja praca polega na organizacji szkoleń i związanych z nimi dokumentami. Czuwam nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! Nieskromnie mówiąc, jestem pewna, że będziesz zadowolony z organizacji szkolenia, za które będę odpowiedzialna!

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać