O firmie

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się organizacją szkoleń z dofinansowaniem unijnym. Ich niepodważalną jakość oraz profesjonalizm potwierdza Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, przyznany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Oferujemy szkolenia dopasowane do potrzeb naszych uczestników, ponieważ dążymy do tego, by wspólnie spędzony czas przyniósł wymierne rezultaty. Potwierdzeniem zdobytych kompetencji zawodowych jest certyfikat przyznawany uczestnikom po zakończeniu szkolenia. Szczegółowa weryfikacja potencjalnych trenerów, pozwala nam zatrudniać najlepszych fachowców.

 

CO ROBIMY?

Change Institute to marka, która pomaga w rozwoju i motywacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Szkolenia zawodowe objęte są dofinansowaniem unijnym do 80%. Tematyka proponowanych kursów dotyczy wielu różnych gałęzi rynku. Organizujemy także szkolenia dedykowane, opracowane na podstawie preferencji danej firmy. Jesteśmy od tego, by pomóc przedsiębiorcom zyskać miano godnych graczy w świecie hiperkonkurencji.

 

OD KIEDY?

Nasz Instytut Zmian wywodzi się z firmy Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski. Rozwijamy siebie i innych od 2002 roku. Przez 17 lat przeprowadziliśmy setki szkoleń, zyskaliśmy setki przyjaznych referencji i uśmiechów zadowolonych Klientów. Wszystko po to, by dać Ci poczucie pewności, że to najlepsza inwestycja w siebie, na jaką możesz sobie pozwolić.

 

author

Elżbieta Sipko

Sales Manager

tel: +48 536 150 179,

mail: e.sipko@change.info.pl

Dedykowane szkolenia to moja domena! Jestem tu po to, by razem z Tobą opracować satysfakcjonujący program szkoleniowy. Organizacja wszystkich dokumentów oraz wniosków o dofinansowanie są po mojej stronie. Spokojnie, ja to wszystko załatwię!

author

Sylwia Sadowska

Sales Manager

tel: +48 792 600 123

mail: s.sadowska@change.info.pl

Podobnie, jak Ela, moja praca polega na organizacji szkoleń i związanych z nimi dokumentami. Czuwam nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik! Nieskromnie mówiąc, jestem pewna, że będziesz zadowolony z organizacji szkolenia, za które będę odpowiedzialna!

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać