w podatku CIT

Zadbaj o odpowiednie kwalifikacje i wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy!

 

Awans, lepsza praca, lepszy szef  – nowy kompetencje pozwolą Ci przebierać w ofertach pracy! Rozwijaj się w swojej dziedzinie i wyprzedzaj konkurencje.

Biorąc udział w tym szkoleniu, zdobędziesz wiedzę z zakresu podatku CIT, kar umownych i umorzenia odsetek. Zrozumiesz przesłanki uznawania odpisów aktualizacyjnych za koszt podatkowy, a także rozliczanie faktur korygujących w kontekście kosztów uzyskania przychodu. Gotowy na sporą dawkę wiedzy? Sprawdź dwudniowy program edukacyjny i przyjdź na szkolenie z dofinansowaniem!

 

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Pracownicy administracyjni i księgowi.

Cel biznesowy:

Celem biznesowym szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy pracowników administracyjnych i księgowych z zakresu CIT, kar umownych i umorzenia odsetek. Szkolenie przeprowadzone przez eksperta pozwoli poszerzyć uczestnikom swoją wiedzę o aktualne wykładnie i planowane zmiany w zakresie podatku CIT.

Cel edukacyjny:

Uczestnik szkolenia pozna szczegółowe zasady związane z nieterminowym wywiązywaniem się z umowy w kontekście kosztów podatkowych. Poprzez zastosowanie licznych orzeczeń zgłębi wiedzę na temat najczęściej pojawiających się wykładni. Każdy z uczestników szkolenia dowie się więcej o przesłankach uznawania odpisów aktualizacyjnych za koszt podatkowy. Kolejnym tematem omówionym na szkoleniu będzie rozliczanie faktur korygujących w kontekście kosztów uzyskania przychodu.
Podczas szkolenia zostaną przedstawione najnowsze, zapowiadane zmiany w podatku CIT oraz formy ubezpieczeń OC (jako koszt podatkowy po stronie spółki). Podczas szkolenia omówione zostaną również wybrane działania marketingowe i ich skutki podatkowe.

Efekty uczenia:

  • Zwiększysz wiedzę na temat kar umownych z tytułu nieterminowego wywiązywania się z umowy,
  • Poznasz zależność między bezpłatnym wykonywaniem obowiązków członka rady nadzorczej a przychodem podatkowym spółki,
  • Dowiesz się więcej o umorzeniu odsetek i odstąpieniu od ich naliczania,
  • Zgłębisz wiedzę na temat działań marketingowych i ich skutków podatkowych,
  • Dowiesz się, jak wyglądają projektowane zmiany w ramach CIT.

Szkolenie prowadzi:
Dorota Gaszka

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Podatek od towarów i usług VAT, podatek CIT/PIT, procedury podatkowe, prawo podatkowe.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Przeprowadziła wiele szkoleń o tematyce podatkowej. Jej celem jest ciągłe doskonalenie swoich szkoleń. 

WYKSZTAŁCENIE:

Ukończyła Rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, jest Absolwentką studiów podyplomowych z Doradztwa Podatkowego.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać