Rozwiązywanie problemów

Nie marnuj czasu. Zarządzaj nim. I to najlepiej jak się da! 
 

Celem edukacyjnym tego szkolenia jest poznanie narzędzi systemowych wykorzystywanych w największych, światowych koncernach, takich jak: TOYOTA, CATERPILLAR, Volkswagen. Znajomość takich rozwiązań zwiększy Twoją produktywność, poprawi ergonomię miejsca pracy oraz pozwoli na szybsze rozwiązywanie problemów.

Zostań Panem swojego czasu zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zapraszamy!

 

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Pracownicy działu sprzedaży i obsługi Klienta, pracownicy mający bezpośredni kontakt z Klientem.

Cel biznesowy:

Szkolenie poświęcone systemowi LEAN ma na celu przygotowanie uczestnika do roli członka projektu, a także do jego prowadzenia. Znajomość tego systemu pozwala na poprawę ergonomii pracy, wzrostu produktywności przez lepsze wykorzystanie posiadanych możliwości, a także na łatwiejsze rozwiązywanie problemów poprzez lepszą organizację oraz umiejętność zlokalizowania źródła problemu.

Cel edukacyjny:

W szkoleniu będziemy powoływać się na wiedzę i narzędzia, które wykorzystują duże koncerny takie, jak: TOYOTA czy Volkswagen. Ma to na celu kształcenie w kierunku znajomości narzędzi systemowych, poprawiających ergonomię pracy, przyczyniających się do wzrostu produktywności oraz rozwiązywania problemów w firmie. Po szkoleniu uczestnik z powodzeniem będzie mógł brać udział w projektach oraz je prowadzić. Szkolenie ma na celu przyswojenie zastosowań filozofii LEAN oraz wiedzy z zakresu systemu 5S. Szkolenie pozwoli na eliminację błędów w miejscu pracy, poprzez likwidację ich przyczyn źródłowych.

Efekty uczenia:

•   Poznasz elementy systemowe LEAN MANUFACTURING i dowiesz się, w jaki sposób je wykorzystać,
•   Zrozumiesz, na czym polega zarządzanie czasem swojej pracy,
•   Zyskasz większą wydajność poprzez wprowadzenie systemowego porządku,
•   Zdobędziesz kompetencje w zakresie umiejętnego rozwiązywania problemów i budowania relacji wewnątrz firmy.

Szkolenie prowadzi:
Adam Górniak

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Lean Manufacturing, procesy w firmie, zarządzanie jakością, wdrożenie norm jakościowych, optymalizacja jakości i procesów produkcyjnych.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

15 lat pracy w światowych koncernach na stanowiskach inżyniera jakości, inżyniera procesu, audytora zewnętrznego i wewnętrznego, a w końcu dyrektora produkcji. Przez wiele lat zarządzał zespołem podległym personelem, skłądającym się ze 100-150 osób.
Obecnie certyfikowany audytor systemów jakościowych: ISO 9001:2015; ISO 14 000, ISO 18 000.

DOŚWIADCZENIE W SZKOLENIACH:

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pracowników w zakresie norm, procedur, jakości, wydajności, systemów.

WYKSZTAŁCENIE:

Studia wyższe zakończone tytułem mgr inż. oraz studia podyplomowe. 

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać