Barberingu

Moda na drwala trwa od lat! Poznaj sztukę pielęgnacji brody i wąsów i zadbaj o mężczyzn odwiedzających Twój salon!

Podczas szkolenia przekażemy Ci wiedzę na temat najnowszych technik modelowania, pielęgnacji i strzyżenia męskiego zarostu.

Poza zwiększeniem umiejętności stricte fryzjerskich nauczymy Cię dobrej organizacji czasu pracy, co z pewnością przełoży się na Twój sukces. Oddaj się w ręce wirtuoza nożyczek! Zapraszamy.

 

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Osoby prowadzące zakłady fryzjerskie, które chcą rozszerzyć usługi o barbering, posiadacze bród lub wąsów, absolwenci i studenci szkół fryzjerskich i barberskich, osoby chcące wejść w rynek pracy w zakresie barberingu.

Cel biznesowy:

Celem tego szkolenia jest podniesienie wiedzy na temat stylizacji brody i wąsów, a także z zakresu istnienia i obsługi narzędzi do tego służących. Uczestnicy, poznając zasady organizacji pracy, materiały, jakimi należy się posługiwać, przepisy BHP, oraz techniki stylizacji nabędą kompetencję pozwalające na rozszerzenie swojej działalności. Szkolenie oferuje również dopasowanie zarostu do kształtu twarzy i postury klienta tak, żeby zadowolenie z usług było podnoszone z każdym dniem pracy Barbera.

Cel edukacyjny:

Szkolenie umożliwia zdobycie lub uzupełnienie wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Uczestnik poznaje najnowsze techniki wykorzystywane w renomowanych salonach fryzjerskich i barberskich. Dzięki szkoleniu uzyska wiedzę teoretyczną  na temat męskiego zarostu i kosmetyków barberskich. Co więcej, nauczy się praktycznego stosowania podstawowych technik pielęgnacji zarostu, golenia, cięć i fryzur barberskich. Uczestnik będzie w stanie udzielać swoim Klientom barberskich porad, dowie się też jak umiejętnie współpracować z zespołem. 

Efekty uczenia:

  • Poznanie sposobów na odpowiednią stylizację zarostu, 
  • Znajomość najnowszych trendów w barberingu,
  • Poszerzenie wiedzy na temat zasad i sposobów pielęgnowania brody,
  • Umiejętność dopasowania wyglądu zarostu do kształtu twarzy Klienta.

Szkolenie prowadzi:
Bartosz Witkowski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Pielęgnacja oraz strzyżenie zarostu oraz fryzjerstwo męskie. Obecnie dzieli go krok od zdobycia certyfikatu Master Barber
w Rotterdamie.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Twórca najlepszego według rankingów BarberShop'u w Częstochowie – Drwal BarberShop. Czas oczekiwania na wizytę w salonie Bartosza Witkowskiego wynosi średnio około roku.

WYKSZTAŁCENIE:

Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięcza szkoleniom pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów, takich jak: Lukas Tark, Berendowicz, Barberska Stara Ferajna, Madi da Barber, czy Darryn Pitman – mistrz świata barberingu.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać