Fryzjerstwa

Chcesz doskonalić swój warsztat fryzjerski? Weź udział w szkoleniu z cięcia męskiego!
 

Na miejscu dowiesz się, jak projektować fryzurę pod kształt twarzy oraz preferencje Klienta. Zgłębisz wiedzę z zakresu modelowania, form oraz sposobów strzyżenia męskiego. Omówimy też zasady pielęgnacji i stylizacji męskich włosów. 

Opowiemy Ci o dobrej organizacji czasu pracy, co powinno znacznie ułatwić Twoje życie zawodowe. Program szkolenia zostanie dopasowany pod obecne umiejętności uczestników.

 

Zakres merytoryczny:

Grupa docelowa:

Pracownicy salonów fryzjerskich, osoby chcące podnieść swoje kompetencje w dziedzinie fryzjerstwa, studenci i absolwenci szkół fryzjerskich.

Cel biznesowy:

Szkolenie ma pozwolić uczestnikowi na przebicie się przez szeroki rynek usług fryzjerskich z zauważalnymi kompetencjami i jakością oferowanych usług. Zdobędzie praktyczną, profesjonalną wiedzę z zakresu modelowania i strzyżenia męskich fryzur, a także z obszaru dbania o salon i jego organizację, co jest ważnym aspektem z perspektywy Klienta. Kursant pozna również szeroki wachlarz technik strzyżenia, co pozwoli mu dopasować usługę do personalnych potrzeb Klienta.

Cel edukacyjny:

Uczestnik zdobędzie wiedzę związaną z doborem odpowiednich produktów oraz narzędzi do wykonania konkretnej stylizacji. Dowie się jak dostosować fryzurę, metodę cięcia do anatomii twarzy i fizjologii włosów mężczyzny. Podczas szkolenia zapozna się z najnowszymi trendami w zakresie stylizacji męskich fryzur. Uczestnik poszerzy dotychczasowe umiejętności strzyżenia, golenia, modelowania i pielęgnacji włosów, a także pozna gamę najnowszych produktów do stylizacji i pielęgnacji męskich włosów.

Efekty uczenia:

  • Umiejętność organizacji miejsca pracy,
  • Poznasz nowe techniki strzyżenia,
  • Zniwelujesz błędy w modelowaniu oraz poznasz nowe sposoby modelowania włosów,
  • Opanujesz branżowe słownictwo, dzięki czemu wskoczysz na wyższy poziom profesjonalizmu.

Szkolenie prowadzi:
Bartosz Witkowski

OBSZAR SPECJALIZACJI:

Pielęgnacja oraz strzyżenie zarostu oraz fryzjerstwo męskie. Obecnie dzieli go krok od zdobycia certyfikatu Master Barber
w Rotterdamie.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Twórca najlepszego według rankingów BarberShop'u w Częstochowie – Drwal BarberShop. Czas oczekiwania na wizytę w salonie Bartosza Witkowskiego wynosi średnio około roku.

WYKSZTAŁCENIE:

Swoją wiedzę i doświadczenie zawdzięcza szkoleniom pod okiem najlepszych polskich i światowych ekspertów, takich jak: Lukas Tark, Berendowicz, Barberska Stara Ferajna, Madi da Barber, czy Darryn Pitman – mistrz świata barberingu.

X
Miło Cię widzieć!
Skontaktuj się z nami i sprawdź ile możesz zyskać